Naše Motto


„Každá škola má byť ako ohnivko v reťazi, v ktorej sa jeden článok spája s druhým a tak sa vytvorí súvislosť celku“ Ján Amos Komenský

Get Adobe Flash player

Kontakt

Základná škola s materskou školou
Ulica sv. Gorazda 1
Žilina, 01008
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Základná škola 041/5656878

Materská škola 041/5253779

Školská jedáleň 041/5656534

FAX 041/5656878


Naše úspechy v školskom roku 2016/2017

VÝSLEDKY OKRESNÉHO KOLA Biologickej súťaže „Poznaj a chráň“

Šk. rok 2016/2017

 

Kategória zoológia

 Jakub Jančo - 7.A – 1. miesto –postup do Krajského kola

Barbora Palušová - 9. C – 8. miesto – úspěšná riešiteľka

 Srdečne blahoželáme

 

Na našej škole sa uskutočnilo školské kolo dejepisnej olympiády,

ktorého sa zúčastnilo 46 žiakov.

Do okresného kola postúpili:

 

6. ročník

1. miesto: Šimon Devera - 6. A, 2. miesto: Alžbeta Sopčáková- 6. A

 

 7. ročník

1. miesto: Sedláčková Markéta-7. A, 2. miesto: Zuzana Belanová-7. B

 

 8. Ročník 

1. miesto: Martin Jurecký- 8. B, 2. miesto: Juraj Ďuríček - 8. B

 

9. ročník

1. miesto: Veronika Hudecová-9. C, 2. miesto: Timotej Melkovič-9. C

 

 

VÝSLEDKY OKRESNÉHO KOLA DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY

6. ročník: počet riešiteľov 23počet úspešných 6

Alžbeta Sopčáková – 6. A – 2. miesto

Šimon Devera - 6.A - 4. miesto

 

7. ročník: počet riešiteľov 31, počet úspešných 11

Zuzana Belanová – 7. B – úspešný riešiteľ

 

 

Na našej škole sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády,

ktorého sa zúčastnilo 57 žiakov.

Do okresného kola postúpili:

5. ročník

1.   miesto: Petra Deverová - 5.A

2.  miesto: Jaroslav Odrobiňák - 5.A

3.  miesto: Oliver Ponechal - 5.A

 

6. a 7. ročník

1. miesto: Peter Czimmermann - 6.A

2. miesto: Martina Samcová - 7.A

3. miesto: Šimon Devera - 6.A

 

8. a 9. ročník

1. miesto: Juraj Ďuríček - 8.B

2. miesto: Jakub Rataj - 8.B

3. miesto: Zuzana Motešická - 9.C

 

 

 

VÝSLEDKY OKRESNÉHO KOLA GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

5.ročník: počet riešiteľov 81počet úspešných 10

Petra Deverová - 5.A - 3. miesto

Jaroslav Odrobiňák - 5.A - 4. miesto

 

6. a 7.ročník: počet riešiteľov 56počet úspešných 7

Martina Samcová - 7.A - 1. miesto- postupuje do Krajského kola

 

 

Okresné kolo olympiády anglického jazyka

V okresnom kole olympiády anglického jazyka sa úspešnými stali obaja žiaci,

ktorí reprezentovali našu školu:

Juraj Koprda zo 7.A v kategórii 1A

Viliam Maťko z 9.C v kategórii 1B. 

 

 

Copyright © 2017 Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina  Rights Reserved.