Ulica sv. Gorazda 1,
010 08 Žilina

skola@zsgorazda.sk

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsgorazda/public_html/www/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Zápis do 1.ročníka

do triedy pre deti so všeobecným intelektovým nadaním

pre školský rok

2018/2019

Zákonný zástupca zapíše svoje dieťa do základnej školy podľa odvodu a podá na riaditeľstve najšej školy prihlášku do tried pre deti s intelektovým nadaním.

Deti budú do uvedenej triedy prijaté na základe psychologických testov, ktoré prevedie pracovníčka Centra pedagogicko – psychologického poradenstva a prevencie v Žiline v mesiacoch apríl/máj 2018.

Žiadosť o prijatie žiaka do triedy pre deti so všeobecným intelektovým nadaním 1.ročník na školský rok 2018/2019.

tu stiahnúť

prihlášky do tried pre deti so všeobecným intelektovým nadaním zasielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

prihlášky je možné posielať do 20.04.2018