Ulica sv. Gorazda 1,
010 08 Žilina

041/5656878
skola@zsgorazda.sk


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zsgorazda/public_html/www/templates/dd_university_104/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsgorazda/public_html/www/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Deň matiek v Materskej škole
 
Ľúbim ťa
Ľúbim kvety, ľúbim vtáčky,
každú hračku maličkú,
lež najväčšmi zo všetkého
ľúbim svoju mamičku.
 
 
Jeden z najkrajších sviatkov si pripomenuli naši najmenší. Básničkami, tančekmi, pesničkami poďakovali a vyjadrili lásku svojim mamičkám. Nevadí, že sa občas pomýlili. Aj to bolo milé. Ďakujeme vám dievčatká a chlapci. Ďakujeme vám pani učiteľky.
 
                                                      Vďační rodičia