Ulica sv. Gorazda 1,
010 08 Žilina

041/5656878
skola@zsgorazda.sk


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsgorazda/public_html/www/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Futbalový turnaj v ŠKD

,,Zelená je tráva, futbal to je hra..." tak znejú slová známej pesničky, ktorú určite pozná každý futbalový nadšenec. Deti neodradilo ani aprílové počasie a plní nadšenia vybehli na naše ihrisko. Prvé zápasy sa odohrali už 19.apríla a dohrávalo sa do 27.apríla. Atmosféra na ihrisku bola fantastická. Každý chcel vyhrať a preto sa chlapci a dievčatá veľmi snažili. Deti odohrali zápasy proti svojim rovesníkom. Nechýbali ani skvelí fanúšikovia, patrí im naša vďaka. Samozrejme nechýbali slová chvály pre víťazov, ale aj povzbudenia a sladké odmeny pre všetkých účastníkov turnaja.

Zásluhu na dobre zrealizovanej akcii majú naše pani vychovávateľky, za čo im patrí vďaka. Súčasne sa touto cestou chceme poďakovať i pánu Pavlovi Papajovi a pani vychovávateľke Alenke Kameništiakovej, ktorí plnili funkciu hlavného rozhodcu pri jednotlivých zápasoch. Už teraz sa tešíme na jesenné kolo v ŠKD ktoré sa uskutoční v ZŠ s MŠ sv. Gorazda.

Napísala: Lívia Hriňová