Ulica sv. Gorazda 1,
010 08 Žilina

041/5656878
skola@zsgorazda.sk


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsgorazda/public_html/www/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Trenčiansky robotický deň 2018

Medzinárodná súťažná prehliadka robotov, ktorá chce ukázať žiakov základných a stredných škôl ako technicky nadaných tvorcov s vlastnými nápadmi a riešeniami a dať im priestor prezentovať svoje myšlienky pred očami budúcich potenciálnych zamestnávateľov zameraných na strojárstvo a automatizáciu a pedagógmi technických vysokých škôl na Slovensku.

Tento rok sa ho zúčastnila aj naša škola. Konkurencia bola veľká a aj keď to nebolo jednoduché, naše roboty nesklamali a dráhu aspoň prešli. Ale žiaľ nestačili svojim časom na najlepších. Chalani nevadí, nabudúce to už vyhráme.