Ulica sv. Gorazda 1,
010 08 Žilina

skola@zsgorazda.sk

Karneval 2018

Vo štvrtok 08. 02. 2018 sa v našej škole od rána objavovali všakovaké rozprávkové bytosti. Čože je to? Čo sa deje? Každé dieťa v škole to vie! Veď dnes máme karneval!

Karneval organizovali pani vychovávateľky ŠKD v spolupráci s pani učiteľkami a pánom učiteľom 1. stupňa ZŠ s MŠ Ul. sv. Gorazda v Žiline. Táto spoločenská akcia patrí medzi najobľúbenejšie.

Radostná nálada sprevádzaná hudbou roztancovala všetkých – malých aj veľkých. Spevák Ján Juhász všetkých razom zaujal. Počas karnevalu si mohli deti zatancovať, zasúťažiť a občerstviť sa lahodným čajom. Pri tanci a súťažiach rýchlo plynul čas. Nechýbala ani tombola, v ktorej bolo veľa zaujímavých vecí. Výhercovia získali pekné a hodnotné ceny. V ŠKD poobede zábava pokračovala a na každé dieťa čakalo milé prekvapenie. Deň ubehol veľmi rýchlo, v podvečer to všetko stíchlo ... . Len v ušiach nám ešte znela melódia Fašiangov.

Už teraz sa tešíme na budúci rok.

Ďakujeme vedeniu školy, pani učiteľkám a pánovi učiteľovi 1. stupňa ZŠ, pani vychovávateľkám ŠKD, pánovi učiteľovi Židekovi, spevákovi Jánovi Juhászovi, pani kuchárkam za ochotu a pomoc pri príprave karnevalu, rodičom za pekné ceny do tomboly.

Viac fotografii vo fotogalérii

Vychovávateľky ŠKD: Janka V., Tonka K., Alenka K.