Ulica sv. Gorazda 1,
010 08 Žilina

041/5656878
skola@zsgorazda.sk


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsgorazda/public_html/www/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

"Človeče, nehnevaj sa!" v ŠKD


Dňa 17.januára 2018 sme si spríjemnili zimné popoludnie. "Oprášili " sme starú , známu hru "Človeče, nehnevaj sa!" Zatiaľ, čo vonku poletovali snehové vločky, veľké ako chumáčiky vaty, a občas narazili do oblokov,akoby boli zvedavé, čo sa deje v ŠKD, v herni prebiehala hra v radostnej atmosfére. Farebné figúrky hopkali po hracích doskách a každý hráč túžil dostať ich čo najskôr do domčeka. Súťaže sa zúčastnilo 24 detí. Každé dieťa dostalo diplom a sladkú odmenu.


Vychovávateľky: Alena Kameništiaková  Alena Faturová
Foto: Tonka